Izmirde corona virüsü alarmı. İzmir’de Corona virüsü alarmı

İzmir’de korona virüsü alarmı

izmirde corona virüsü alarmı

Korona virüsü şüphesiyle tedbir amaçlı ebola sedyesiyle getirilen ve tek kişilik odada gözlem ve tedavi altına alınan Türk vatandaşı K. Açıklamaya göre iş seyahati için Çin'e giden hasta, 10 gün önce 'e döndü. Ü'nün durumunun iyi olduğu öğrenildi. İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalar tüm herkesin rahatlamasını sağladı. Birçok insan Corona Virüsünün kendi ülkelerinde de olup olmadığını merak ediyor. Öte yandan, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, hastanın yapılan muayenesinde ateş tespit edilmediği, solunum sıkıntısına rastlanmadığı, tanı için gerekli numunelerin alınarak laboratuvara gönderildiği öğrenildi.

Next

İzmir’de Çin corona virüsü alarmı!

izmirde corona virüsü alarmı

Hastanın, hastalığın görüldüğü Wuhan kendinte 600 kilometre uzaklıkta bulunan bir şehirde bulunduğu ve bu şehirde n-CoV hastalığının görülmediği tespit edilmiştir. İzmir İl Sağlık Müdürünün Açıklaması Herkesi Rahatlattı Bu denli önemli bir vaka tüm dünyaya yayılmaya başlamışken, özellikle İzmir gibi büyük bir şehrin içinde bulunma ihtimalinin olması doğal olarak sağlık bakanlığını da harekete geçirdi. Ü'nün 30 , 10 gün önce Çin'in Wuhan kentine 600 kilometre uzaklıktaki bir şehirde iş seyahati için bulunduğu, bu şehirde n-CoV hastalığının görülmediği tespit edildi. Öte yandan, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, hastanın yapılan muayenesinde ateş tespit edilmediği, solunum sıkıntısına rastlanmadığı, tanı için gerekli numunelerin alınarak laboratuvara gönderildiği öğrenildi. Korona virüsü şüphesiyle tedbir amaçlı ebola sedyesiyle getirilen ve tek kişilik odada gözlem ve tedavi altına alınan Türk vatandaşı K. Tanı için gerekli numuneler, referans laboratuvarına gönderildi. İzmir'in Torbalı ilçesinde, 2 Tayland vatandaşının öksürük ve ateş şikayetiyle Devlet Hastanesine başvurması üzerine önlem amaçlı hastanenin Acil Servisi bir süreliğine boşaltıldı.

Next

İzmir’de Corona virüsü alarmı!

izmirde corona virüsü alarmı

Bu açıklamanın ardından hastanede alınan önlemler kaldırıldı. Öte yandan, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, hastanın yapılan muayenesinde ateş tespit edilmediği, solunum sıkıntısına rastlanmadığı, tanı için gerekli numunelerin alınarak laboratuvara gönderildiği öğrenildi. Korona virüsü şüphesiyle tedbir amaçlı ebola sedyesiyle getirilen ve tek kişilik odada gözlem ve tedavi altına alınan Türk vatandaşı K. Hastane yetkilileri, coronavirüs, endişesi nedeniyle hastanenin Acil Servisini boşalttı. Edinilen bilgiye göre olay, gece saatlerinde İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. Ancak öksürük ve ateş şikayetiyle hastaneye başvurdu.

Next

İzmir’de Corona virüsü alarmı!

izmirde corona virüsü alarmı

Hastanın, virüsün görülüğü Wuhan'a 600 kilometre uzaklıktaki bir şehirden geldiği ve o şehirde corona virüsü bulunmadığı belirtildi. Hasta, corono virüsü taşıdığı şüphesiyle tek kişilik odada gözetim altına alındı. Konuya ilişkin açıklama yapan hastane yetkilileri, yapılan çalışmalar neticesinde 2 Tayland vatandaşına gribal enfeksiyona bağlı rahatsız görüldüğünü ve taburcu edileceklerini bildirdi. Tanı için gerekli numuneler, referans laboratuvarına gönderildi. İzmir İl SağlIk Müdürlüğü, hastada ateş ve solunum sıkıntısınıa rastlanmadığını, tanı için numunelerin incelendiğini açıkladı. Henüz bir tedavisi tam anlamıyla bulunmamış olan bu virüse hepimiz dikkat etmeliyiz. Ayrıca yapılan tetkiklerde ateş ve solunum sıkıntısına rastlanmadı.

Next

İzmir’de Corona virüsü alarmı

izmirde corona virüsü alarmı

Ancak öksürük ve ateş şikayetiyle hastaneye başvurdu. . Eğitim Araştırma Hastanesine korona virüsü şüphesiyle getirilen bir hasta, hareketli dakikalar yaşanmasına neden oldu. Ayrıca yapılan tetkiklerde ateş ve solunum sıkıntısına rastlanmadı. Tıbbi olarak yapılan müdahalelerden sonra ise vatandaşın gittiği şehir hakkında bilgiler toplanmaya başlandı.

Next

İzmir’de Corona virüsü alarmı!

izmirde corona virüsü alarmı

Edinilen bilgiye göre olay, gece saatlerinde İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. Öte yandan, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, hastanın yapılan muayenesinde ateş tespit edilmediği, solunum sıkıntısına rastlanmadığı, tanı için gerekli numunelerin alınarak laboratuvara gönderildiği öğrenildi. Ü'nün 30 , 10 gün önce Çin'in Wuhan kentine 600 kilometre uzaklıktaki bir şehirde iş seyahati için bulunduğu, bu şehirde n-CoV hastalığının görülmediği tespit edildi. Yapılan tetkikler sonucu Taylandlı 2 hastada gribal enfeksiyon rahatsızlığı görüldüğü belirtildi. Hasta, corono virüsü taşıdığı şüphesiyle tek kişilik odada gözetim altına alındı.

Next

İzmir’de Corona virüsü alarmı!

izmirde corona virüsü alarmı

Corona virüsü şüphesiyle tedbir amaçlı ebola sedyesiyle getirilen ve tek kişilik odada gözlem ve tedavi altına alınan Türk vatandaşı K. Hastanede tedbir amaçlı maske dağıtıldı. Ü'nün durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bu bilgilerin tamamı toplandığı zaman, ilk etapta doğal olarak hastaya Corona teşhisi konuldu. Corona Virüsün ne olduğunu, nasıl bulaştığını ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Next